Všetky kategórie
EN

home>O Nás

Weifang JS Trading Co., Ltd. je globálna spoločnosť zaoberajúca sa obchodovaním a výrobou chemikálií so sídlom v meste WEIFANG CITY, ČÍNA. Naša továreň na ústredie Weifang menjie chemical CO., LTD sa nachádza v oblasti ekonomicko-technologického rozvoja Binhai (zóna národného hospodárskeho a technologického rozvoja) v meste Weifang.
So zásadou čestného a obojstranne výhodného obchodu, vysoko kvalitných služieb a trvalo udržateľného rozvoja. Nadviazali sme dlhodobý a stabilný obchodný vzťah s mnohými známymi chemickými podnikmi doma iv zahraničí a získali sme veľkú podporu a dôveru našich klientov.
V súčasnosti má továreň závod na výrobu 2-etylantrachinónu s kapacitou 3000 2,500 ton/rok s nezávislými právami duševného vlastníctva, ktorý v Číne dosiahol pokročilú technologickú úroveň, bezvodý chlorid hlinitý 30 000 ton/rok, chlorid hlinitý 100 000 ton/rok, síran horečnatý XNUMX XNUMX ton/rok, Okrem toho je to kompletný dodávateľský reťazec s podpornými rastlinami, ako je TCCA (kyselina trichlórizokyanurová), dichlórizokyanurát sodný (SDIC), kyselina kyanurová, melamínový prášok, kyselina citrónová atď. Máme profesionálny výskum a vývoj a dizajn schopnosti, vysoko kvalifikovaná výrobná kapacita a dokonalý systém popredajných služieb. Máme tiež skvelé vzťahy so zákazníkmi a perspektívne perspektívne trhy v Indonézii, Malajzii, USA, Poľsku, Rusku, Singapure, Pakistane, Turecku, Vietname, Brazílii, Thajsku atď.
Weifang JS Trading Co., Ltd bude vždy dodržiavať prevádzkovú filozofiu „Nechajte zamestnancov šťastných, nechajte klientov uspieť, prispievajte k spoločnosti“ a poskytuje klientom vysokokvalitné služby prostredníctvom stabilných a vysokokvalitných nákladovo efektívnych produktov. a poradenstvo tímu špičkových odborníkov.