Všetky kategórie
EN

home>O Nás

Weifang JS Chemical Co, Ltd je globálna spoločnosť na obchodovanie a výrobu chemikálií so sídlom v WEIFANG CITY, ČÍNA. Princíp čestného a obojstranne výhodného obchodu, vysokej kvality služieb a udržateľného rozvoja. Nadviazali sme dlhodobé a stabilné obchodné vzťahy s mnohými slávnymi chemickými podnikmi doma i v zahraničí a získali sme veľkú podporu a dôveru od našich klientov.

Naša stopercentná továreň sa nachádza v oblasti ekonomicko-technologického rozvoja Binhai (zóna národného hospodárskeho a technologického rozvoja) vo Weifangu.

V súčasnosti má továreň 2-etylanthrachinónový závod s hmotnosťou 3000 2,500 ton / rok s nezávislými právami na duševné vlastníctvo, ktorý v Číne dosiahol pokročilú technologickú úroveň. Okrem toho je kompletný s podpornými zariadeniami, ako je bezvodý závod na výrobu chloridu hlinitého s hmotnosťou 20 000 ton / rok, závod na výrobu polyalumíniumchloridu s hmotnosťou 100 000 ton / rok, závod na výrobu síranu horečnatého s hmotnosťou 60 000 ton / rok, závod na výrobu síranu draselného so 60, 000 ton / rok a závod na kyselinu sírovú XNUMX XNUMX ton / rok. Disponuje profesionálnymi schopnosťami v oblasti výskumu a vývoja a dizajnu, vysoko kvalifikovanou výrobnou kapacitou a dokonalým systémom popredajných služieb.

Weifang JS Chemical Co., Ltd bude vždy dodržiavať filozofiu fungovania „Nech sú zamestnanci spokojní, nech klienti uspejú, prispievajú k spoločnosti“ a poskytuje klientom vysoko kvalitné služby prostredníctvom stabilných a kvalitných nákladovo efektívnych produktov a špičkové poradenstvo tímu odborníkov.