Všetky kategórie
EN

home>Produkty>Hnojivá Chemicals>Heptahydrát síranu horečnatého

https://www.junschem.com/upload/product/1618208805526703.jpg
Výrobca 1-3 MM Heptahydrát síranu horečnatého síranu horečnatého

Výrobca 1-3 MM Heptahydrát síranu horečnatého síranu horečnatého

Miesto pôvodu:

Čína

Výrobca:

JS

Model:

JS-10

Certifikat:

SGS ISO

dotaz
Popis produktov

Obchodné podmienky produktu

Minimálne odberové množstvo:

1 ton

cena:

70 – 150 USD/TON

Balenie Podrobnosti:

 25 kg / vrece alebo je možné prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka

Dodacia lehota:

<100 ton do 10 dní
     >100 ton Dohoda 

Platobné podmienky:

TT LC D/A D/P

Dodávka Schopnosť:

10000 metrických ton / metrických ton za mesiac

1-3 MM síran horečnatý heptahydrát síran horečnatý

1-3 mm2 副本

Popis:
Mgso4 Horčík je centrálnym prvkom chlorofylu, bez neho fotosyntéza nemôže pokračovať. Je aktivačným činidlom mnohých enzýmov, ako napríklad môže podporovať metabolizmus karohydrátov, syntézu nukleových kyselín, konverziu fosfátov atď.
Podieľa sa na syntéze proteínov ako prvok viacjadrových proteínov, je prenosovým médiom génov ako súčasť zloženia génov.

Špecifikácia:

Položka

špecifikácia

Vzhľad

Biele kryštály

Analýza % min

98 % 99 % 99.5 % min 

MgS4 % min

48.50

MgO % min

16.0

Mg % min

9.80

PH (5 % roztok)

5.0-9.2

čiastková veľkosť 

1-3mm

Využitie

1:Síran horečnatý pre poľnohospodárstvo
Poloautomatický stroj na vyfukovanie PET fliaš Stroj na výrobu fliaš Stroj na formovanie fliaš Stroj na výrobu PET fliaš je vhodný pre
výroba PET plastových nádob a fliaš všetkých tvarov.
2:Síran horečnatý na chov dobytka
Horčík je zvyčajne Hnojenie na začiatku jari a koncom roka, kým tráva nemôže poskytnúť dostatočné množstvo horčíka, môže sa tiež pridať do krmiva a pitnej vody, aby sa uspokojil rastúci dopyt po kožnom maze dojníc, aby sa zlepšila kvalita a: množstvo dojných kráv
3:Síran horečnatý pre každodenný život
Môže sa osprchovať do nôh alebo pridaním primeraného množstva roztoku síranu horečnatého vytrieť atletickú nohu, zmierniť stuhnutosť svalov, rýchle odstránenie únavy, pričom pokožka zmäkne.
Pomáha redukovať mastné vlasy pridaním primeraného množstva síranu horečnatého do šampónu a vaše vlasy sa stanú pružnými. Môže byť použitý ako umelý sneh pre natáčacie dramatické skupiny.

výhoda Firma

Weifang JS chemical Co., Ltd. je globálna spoločnosť zaoberajúca sa obchodovaním a výrobou chemikálií so sídlom v meste WEIFANG CITY, ČÍNA.
So zásadou čestného a obojstranne výhodného obchodu, vysoko kvalitných služieb a trvalo udržateľného rozvoja. Založili sme dlhodobo
a stabilné obchodné vzťahy s mnohými známymi chemickými podnikmi doma iv zahraničí a získali veľkú podporu a dôveru od našich klientov.

Naša továreň v úplnom vlastníctve sa nachádza v oblasti ekonomicko-technologického rozvoja Binhai (zóna národného hospodárskeho a technologického rozvoja) v meste Weifang.
 V súčasnosti má továreň závod na výrobu 2-etylantrachinónu s kapacitou 3000 XNUMX ton/rok s nezávislými právami duševného vlastníctva, ktorý v Číne dosiahol pokročilú technologickú úroveň. Navyše,
 je kompletný s podpornými závodmi, ako je závod na výrobu bezvodého chloridu hlinitého s 2,500 20 ton/rok, závod na výrobu polyalumíniumchloridu s 000 100 ton/rok, závod na výrobu síranu horečnatého 000 XNUMX ton/rok,
závod na výrobu síranu draselného 60 000 ton/rok a závod na výrobu kyseliny sírovej 60 000 ton/rok. Má profesionálny výskum, vývoj a dizajn, vysoko kvalifikovanú výrobnú kapacitu a dokonalý systém popredajných služieb.
Spoločnosť Weifang JS chemical Co., Ltd bude vždy dodržiavať prevádzkovú filozofiu „Nech sú zamestnanci šťastní, nech sú klienti úspešní, prispievajú k spoločnosti“ a poskytuje klientom vysokokvalitné služby prostredníctvom stabilných a
vysokokvalitné cenovo výhodné produkty a poradenstvo tímu špičkových odborníkov.

未 标题 -2 副本

Balenie a preprava

未 标题 -1 副本

FAQ

Q1: Ako môžem získať vzorku?
Odpoveď: K dispozícii sú bezplatné vzorky, ale poplatky za dopravu budú na váš účet a poplatky sa vám vrátia alebo sa v budúcnosti odpočítajú z vašej objednávky.
Q2: Ako potvrdiť kvalitu produktu pred zadaním objednávky?
Odpoveď: Pre niektoré produkty môžete získať bezplatné vzorky, stačí zaplatiť prepravné alebo nám zabezpečiť kuriéra a odobrať vzorky. Môžete nám poslať špecifikácie a požiadavky produktu, vyrobíme produkty podľa vašich požiadaviek.
Q3: Ako riešite sťažnosť na kvalitu?
Odpoveď: V prvom rade naša kontrola kvality zníži problém s kvalitou takmer na nulu. Ak je nami spôsobený skutočný problém s kvalitou, pošleme vám bezplatný tovar na výmenu alebo vám vrátime stratu.

 
dotaz