Všetky kategórie
EN

home>Produkty>Hnojivá Chemicals>Heptahydrát síranu horečnatého

https://www.junschem.com/upload/product/1618208805526703.jpg
Výrobca 1-3 MM Heptahydrát síranu horečnatého síranu horečnatého

Výrobca 1-3 MM Heptahydrát síranu horečnatého síranu horečnatého

Miesto pôvodu:

Čína

Výrobca:

JS

Model:

JS-10

Certifikat:

SGS ISO

dotaz
Popis produktov

Obchodné podmienky produktu

Minimálne odberové množstvo:

1 ton

cena:

70 - 150 XNUMX USD / TON

Balenie Podrobnosti:

 25 kg / vrece alebo je možné prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka

Dodacia lehota:

<100 ton do 10 dní
     > 100 ton Bude dohodnuté 

Platobné podmienky:

TT LC D / A D / P

Dodávka Schopnosť:

10000 metrických ton / metrických ton za mesiac

1-3 MM magnesium sulphate heptahydrate magnesium sulphate

1-3mm2 副本

Popis:
Mgso4 horčík je ústredným prvkom chlorofylu, fotosyntéza bez neho nemôže pokračovať. Je aktivačným činidlom mnohých enzýmov, napríklad môže podporovať metabolizmus karbohydrátov, syntézu nukleových kyselín, premenu fosfátu atď.
Zahŕňa to syntézu proteínov ako prvku viacjadrových proteínov, je to prenosové médium génov ako súčasť zloženia génov.

Špecifikácia:

Položka

špecifikácia

Vzhľad

Biele kryštály

Test% min

98% 99% 99.5% min 

MgS4% min

48.50

MgO% min

16.0

Mg% min

9.80

PH (5% roztok)

5.0-9.2

čiastočná veľkosť 

1-3mm

Využitie

1 sulf síran horečnatý pre poľnohospodárstvo
Poloautomatický PET fúkací stroj na výrobu fliaš Stroj na tvarovanie fliaš PET stroj na výrobu fliaš je vhodný pre
výroba PET plastových obalov a fliaš všetkých tvarov.
2 sulf síran horečnatý na chov
Horčík je zvyčajne hnojenie medzi skorou jarou a koncom roka, kým tráva neposkytuje dostatočné množstvo horčíka, môže sa tiež pridávať do krmiva a pitnej vody na uspokojenie rastúceho dopytu po maze dojných kráv, aby sa zlepšila kvalita a: množstvo dojníc
3 sulf Síran horečnatý pre každodenný život
Môže sa sprchovať v nohách alebo pridaním vhodného množstva roztoku síranu horečnatého na utretie chodidla športovca, zmiernenie stuhnutosti svalov, rýchle odstránenie únavy a zmäkčenie pokožky.
Pomáha redukovať mastné vlasy pridaním vhodného množstva síranu horečnatého do šampónu a vaše vlasy sa stanú vláčnymi. Môže sa použiť ako umelý sneh pre filmovú dramatickú skupinu.

výhoda Firma

Weifang JS Chemical Co, Ltd je globálna spoločnosť na obchodovanie a výrobu chemikálií so sídlom v WEIFANG CITY, ČÍNA.
S princípom čestného a obojstranne výhodného obchodu, vysoko kvalitných služieb a udržateľného rozvoja. Máme zavedené dlhodobé
a stabilné obchodné vzťahy s mnohými slávnymi chemickými podnikmi doma i v zahraničí a získali veľkú podporu a dôveru od našich klientov.

Naša stopercentná továreň sa nachádza v oblasti ekonomicko-technologického rozvoja Binhai (zóna národného hospodárskeho a technologického rozvoja) vo Weifangu.
 V súčasnosti má továreň závod na výrobu 2-etylanthrachinónu s hmotnosťou 3000 XNUMX ton / rok s nezávislými právami na duševné vlastníctvo, ktorý v Číne dosiahol pokročilú technologickú úroveň. Navyše,
 je kompletný s podpornými závodmi, ako je závod na výrobu bezvodého chloridu hlinitého s hmotnosťou 2,500 20 ton / rok, závod na výrobu polyalumíniumchloridu s hmotnosťou 000 100 ton / rok, závod na výrobu síranu horečnatého s hmotnosťou 000 XNUMX ton / rok,
závod na výrobu síranu draselného s objemom 60 000 ton / rok a závod na výrobu kyseliny sírovej s objemom 60 000 ton / rok. Disponuje profesionálnymi schopnosťami v oblasti výskumu a vývoja a dizajnu, vysoko kvalifikovanou výrobnou kapacitou a dokonalým systémom popredajných služieb.
Weifang JS Chemical Co., Ltd bude vždy dodržiavať prevádzkovú filozofiu „Nech sú zamestnanci spokojní, nech uspievajú klienti, prispievajú k spoločnosti“ a poskytuje zákazníkom vysoko kvalitné služby prostredníctvom stabilných a
vysoko kvalitné nákladovo efektívne výrobky a špičkové poradenstvo tímu odborníkov.

未 标题 -2 副本

Balenie a preprava

未 标题 -1 副本

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Q1: Ako môžem získať vzorku?
Odpoveď: K dispozícii sú bezplatné vzorky, náklady na dopravu však budú pripísané na váš účet a tieto náklady vám budú vrátené alebo odpočítané z objednávky v budúcnosti.
Q2: Ako potvrdiť kvalitu produktu pred zadaním objednávky?
Odpoveď: Pre niektoré výrobky môžete získať bezplatné vzorky, stačí zaplatiť prepravné náklady alebo nám zabezpečiť kuriéra a odobrať vzorky. Môžete nám poslať svoje špecifikácie a požiadavky na výrobky, my vyrobíme výrobky podľa vašich požiadaviek.
Q3: Ako riešite sťažnosť týkajúcu sa kvality?
Odpoveď: Najskôr naša kontrola kvality zníži problém s kvalitou takmer na nulu. Ak dôjde k skutočnému problému s kvalitou, ktorý spôsobíme my, zašleme vám tovar zadarmo na výmenu alebo vrátenie straty.

 
dotaz